top of page

Mentoring biznesowy.

Jako wieloletni praktyk biznesu dzielę się zdobytą wiedzą oraz doświadczeniem wspierając rozwój Twoich kompetencji, pokazując skuteczne sposoby realizacji celów, motywuję do działania, wskazuję rozwiązania tam, gdzie tego potrzebujesz.

mentoring.jpg

Mentoring to szybsze i efektywniejsze osiąganie celów biznesowych przy wsparciu doświadczonego praktyka biznesu.

Pomagam w wymagającym okresie tworzenia biznesu, zamieniam marzenia w wizję i plan działania, dając wskazówki i narzędzia do  efektywnej realizacji. Pracuję do momentu uzyskania ustalonych rezultatów.

Na przestrzeni kilkunastu lat wyszkoliłam setki managerów poprzez dedykowane programy mentoringowe.

Więcej o moim doświadczeniu >>

IMG_5224.jpeg

Moi klienci najczęściej wybierają mentoring biznesowy, bo widzą możliwość uzyskania eksperckiej wiedzy i feedbacku.

 

Specjalizuję się szczególnie w zarządzaniu dużymi zespołami, przechodzeniu przez zmiany w organizacjach, strategii tworzenia biznesu, motywowaniu, wdrażaniu kultury feedbacku czy podnoszeniu swoich kompetencji menedżerskich.

 

Znajdują u mnie konkretne odpowiedzi i otrzymują solidną dawkę przykładów biznesowych jak radzić sobie w wymagającym otoczeniu biznesowym, zachowując autentyczność i skuteczność jednocześnie.

Wiem jak wymagający emocjonalnie jest zawód managera, dlatego pomagam wypracować metody radzenia sobie ze stresem po to, żeby zyskać energię do działania. Daję możliwość przedyskutowania swojej wizji i wyzwań z ekspertem spoza organizacji. Rozumiem jak ważne jest powiedzenie w bezpiecznych warunkach słów „nie wiem” i „nie rozumiem”.

Zapewniam poufność spotkań oraz pełne wsparcie podczas podejmowania trudnych decyzji. Towarzyszę w najtrudniejszych wyzwaniach biznesowych, związanych ze strategią organizacji. Jako strateg biznesu pomagam ułożyć plan, formę i sposób komunikacji zarówno poziomy oraz pionowy do klientów wewnątrz jak i na zewnątrz organizacji.

Zarezerwuj sesję mentoringową

front_home.jpg
bottom of page