top of page
o mnie.jpg

Coach Managerów. Executive Coach.
Mentor i Trener.
Socjolog.

Wspieram Top Managerów, kadrę zarządzającą, organizacje oraz przedsiębiorców w efektywnym zarządzaniu i rozwijaniu umiejętności przywódczych.

 

Prowadzę programy mentorskie w organizacjach, wspieram w budowaniu strategii, pomagam w optymalizacjach

i budowaniu struktur.

Pracuję z wykorzystaniem unikalnych mocnych stron na podstawie Talentów Gallupa.

  • Mam ponad 15 letnie doświadczenie w biznesie na stanowiskach menedżerskich

  • Jako Coach i Mentor na co dzień współpracuję z bankiem Credit Agricole S.A.

  • Budowałam struktury Call Center i zarządzałam departamentami (blisko 400 osób) w firmach z branży finansowej (KRUK S.A., ULTIMO S.A.)

  • Jako Dyrektor Departamentu stworzyłam nowatorski program Employer Skills dla ponad 300 pracowników oraz zbudowałam platformę do badania satysfakcji pracowników

  • W roli HR Business Partner w Credit Agricole S.A. prowadziłam autorskie programy mentorskie i wdrożyłam cykle rozwojowe dla kadry menedżerskiej, wyróżnione przez zarząd organizacji.

  • Jestem wykładowcą w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu (Coaching i mentoring, zarządzanie projektami i inne przedmioty)

  • Ukończyłam Uniwersytet Wrocławski (kierunek: socjologia),

  • Jestem dyplomowanym Coachem biznesu IC 

  • Ukończyłam Studia podyplomowe HR Business Partner (WSB Wrocław)

  • Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia HR Business Partner

Zaufali mi m.in.:

Kopia Projekt bez tytułu(1).png

Przeprowadziłam ponad 1000 godzin coachingów, mentoringów, szkoleń i warsztatów z zakresu przywództwa, Mocnych stron zespołu wd. testu Gallupa, zarządzania zespołami, komunikacji międzypokoleniowej, asertywności,  mentoringu, komunikacji w biznesie,  (m.in.: TOMS S.A., Credit Agricole S.A., ARAW, Cymes, P&G, SanoRise, JBB Bałdyga, ATF, WSB, SGH)

6S1A9114A 2.jpg

Sprawdź jakie moje cechy (według Instytutu Gallupa) pomogą nam w trakcie współpracy.

Jako maksymalista stawiam na najwyższą jakość, pracuję z wizją końca. Jestem nastawiona na sukces klienta i szukam najlepszych rozwiązań.  Jestem profesjonalistą w tym co robię.

 

Jako strateg przemieniam wizję w realne działania, otwieram przed klientami wiele opcji i rozwiązań, wskazuję ryzyka i potencjał, opierają się na analizie, faktach i doświadczeniu. Na końcu wybierasz tą najkorzystniejszą dla siebie.

 

Talent bliskości sprawia, że buduję relację, w której klienci czują się ważni i mogą być autentyczni, a dzięki empatii lepiej rozumiem Twoje potrzeby.

 

Z kolei talent odkrywczości pozwala mi szukać i kreować wspólnie z klientem najlepsze dla biznesu rozwiązania, dawać nadzieję na sukces. Jako wieloletni praktyk biznesu i manager, zauważam perspektywę biznesową, tam gdzie inni widzą zagrożenia.

 

Jako optymista mam w sobie olbrzymie pokłady energii i zapał do działania, co w relacji z klientami przekłada się na motywację do działania, daje nadzieję na powodzenie i wyzwala dodatkową energię. Mocno wierzę w ludzi i wspieram moich klientów w trudnych biznesowych chwilach, pomagając im uwierzyć w siebie i ich cele.

front_home.jpg

Skontaktuj się ze mną

bottom of page