top of page
6S1A9123 2.JPG

Oferta

Wspieram w zarządzaniu oraz rozwijaniu umiejętności przywódczych. Prowadzę programy mentorskie w organizacjach, wspieram w budowaniu strategii, pomagam w optymalizacjach i budowaniu struktur.

 

Pracuję z wykorzystaniem unikalnych mocnych stron na podstawie Talentów Gallupa.

Jak wygląda współpraca ze mną?

  • Na początek ustalimy jakich potrzebujesz rezultatów.

  • Następnie dobierzemy najkorzystniejszą formę współpracy (coaching, mentoring).

  • Sprawdzimy gdzie pojawiają się największe wyzwania w zakresie zarządzania organizacją oraz jakie umiejętności menedżerskie potrzebujesz wzmocnić, żeby skutecznie realizować cele.

  • W zakresie zarządzania organizacją pomagam w budowaniu strategii, optymalizacjach, prowadzeniu projektów, zarządzaniu zespołami w kierunku efektywnego wykorzystania potencjału własnego, firmy i zespołu.

  • W każdym z obszarów ustalimy jasne i precyzyjne cele.

  • Wybierzemy najlepsze strategie, które doprowadzą do osiągnięcia zamierzonych rezultatów.

  • Pracujemy do momentu zbudowania skutecznych metod wspierających Cię w wyzwaniach biznesowych.

Coaching Biznesowy

Pomagam budować wiarę w siebie poprzez pracę nad stawianiem granic oraz konsekwencję we wdrażaniu podjętych decyzji dotyczących wyzwań biznesowych. Autentyczność rozumiem jako spójność z własnymi wartościami i do tego będę wspólnie z Tobą dążyć.

Image by pine  watt
6S1A9359.JPG

Mentoring Biznesowy

Moi klienci najczęściej wybierają mentoring, bo widzą możliwość uzyskania eksperckiej wiedzy i feedbacku. Specjalizuję się szczególnie w zarządzaniu dużymi zespołami, przechodzeniu przez zmiany w organizacjach, strategii tworzenia biznesu, motywowaniu, wdrażaniu kultury feedbacku czy podnoszeniu swoich kompetencji menedżerskich.

Talenty Gallupa

Każdy talent ma swoje ciemne strony, nie zapominam o tym. W procesie współpracy przeprowadzam przez ryzyka, jakie kryją się w piwnicach każdego z Twoich talentów oraz pomagam je oswoić w taki sposób, żeby talenty nie ograniczały, a raczej wzmacniały.

Image by Yosef Futsum
Image by Dylan Gillis

Warsztaty i Szkolenia

Prowadzę autorskie warsztaty interaktywne dla kadry managerskiej z zakresu przywództwa oraz efektywnego zarządzania zespołem. Szkolę młodych managerów i uczę jak efektywnie wspierać i motywować zespoły, szczególnie w trudnych okresach transformacji czy optymalizacji.

Umów indywidualne spotkanie

front_home.jpg
bottom of page